Copyright 2016 Pokoje Gościnne Agawa ul. Jesienna 1, Karwia. Wszystkie prawa zastrzeżone.| Regulamin | www.webd.karwia.pl

Szybki kontakt z nami!

tel. 605 367 402 ,

     58 674 70 63

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Karwia

Karwia –  to mała miejscowość wypoczynkowa która latem promienieje. Turyści dość późno odkryli to miejsce, ponieważ na początku XX wieku droga prowadząca z Władysławowa została zakończona w Jastrzębiej Górze z braku środków finasowych. Dlatego w Karwi nie powstały wielkie ośrodki wczasowe tylko przez długi okres turyści zatrzymywali się u gospodarzy, póżniej powstały domy jednorodzinne z kilkoma pokojami do wynajęcia. 

Karwia jest położona wzdłuż Nadmorskiego Parku Krajobrazowego który jest wielkim parawanem od wiatru i samochodów. Spacerując wzdłuż brzegu morza, słuchając szumu fal, wpatrując się w horyzont zachodu slońca poprawia się nasze samopoczucie. Jednocześnie chodząc boso po wilgotnym morskim piasku nasze stopy mają relaksujący masaż, peeling stóp, ta terapia oczyszcza nasze stopy i pozytwnie wspomaga funkcjonowanie naszego całego organizmu. Jak również spacer w sosnowym lesie, wdychając świeże morskie powietrze bogate w jod oczyszczamy nasze drogi oddechowe. Znakomitym lekarstwem są kąpiele i pływanie w słonej wodzie w morzu, hartują organizm, odchudzają, a fale wodne działają jak masaż pobudzając krążenie krwi. Taka kuracja gwarantuje regeneracje sił fizycznych i psychicznych.