Copyright 2016 Pokoje Gościnne Agawa ul. Jesienna 1, Karwia. Wszystkie prawa zastrzeżone.| Regulamin | www.webd.karwia.pl

Szybki kontakt z nami!

tel. 605 367 402 ,

     58 674 70 63

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pokoje gościnne

Agawa położona jest prawie w samym sercu Karwi, blisko sosnowego lasu i morza. Budynek posiada pokoje z balkonami na południowy-wschód, czyli słońce jest dłużej. Z balkonu lub tarasu jest widok na ogród w którym bawią się nasze pociechy. Różnorodność zabawek i duża przestrzeń na placu zabaw sprawia że dorośli z chęcią grają w siatkówkę i koszykówkę. Wieczorem odbywają się mecze a kibice na balkonach dopigują swoje rodziny. Potem ryba z grilla, polana piwem i wieczór dla dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie, relaksujący spacer na zachód słońca lub poranny jogging. 

Read more 4

Agawa w Karwi powstała z myślą o turystach i ich wymarzonych wakacjach

nad Polskim Morzem. Na kaszubach rozwijamy się dynamicznie,

podnosząc zakres naszych usług, bo

jednocześnie nasza praca jest naszą pasją rodziną. Cieszymy się gdy

spełniamy Wasze oczekiwania i gusty.

Nasze atuty to domowa atmosfera, bezpieczenstwo i duzy plac zabaw.

U nas łazienki i pokoje relaksujące kolory bursztynowe ścian i dodatki w kolorze zachodu słońca, co umila przebywanie w domu. Mamy salon dla dzieci ze złotą rybką, najmłodsi bardzo chętnie obserwują przy porze karmienia. Obok duży salon z wygodnymi fotelami wypoczynkowymi dla chętnych dziadków którzy często grają w karty lub szachy.  O poranku większość wita się w mini kuchni a potem wspólnie jedzą turystyczne śniadania.  Najwięcej radości i uśmiechu można zauważyć przy zwykłych zabawach rodzinnych w ogrodzie, polularne granie w piłkę nożną lub zabawa w chowanie i szukanie. Klimat nadmorski, kąpiel w morzu, zapach lasu i turystyczna wioska powoduje że czujemy się lepiej niż w krajach Śródziemnomorskich, bezpiecznie i swojsko.